facebook

Wiarygodność i opinie


Sklep Internetowy Pavlosport.pl jest bezpiecznym i pewnym miejscem do robienia zakupów. Pavlosport sprzedaje tylko nowe i markowe produkty, dlatego każdy produkt posiada gwarancję producenta.

allegro

PAVLOSPORT na ALLEGRO.PL

Jesteśmy tam, gdzie są nasi Klienci. Internet to medium, które stale się rozwija.

Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia opinii zrealizowanych transakcji na Allegro. Wszelkie komentarze to prawdziwe i rzetelne opinie od osób które robiły zakupy w PAVLOSPORT.

PAVLOSPORT posiada ponad 30 000 tys. pozytywnych komentarzy/opinii na samym allegro nie licząc transakcji zawieranych na stronach sklepu. Dzięki czemu łatwo możecie sprawdzić naszą wiarygodność i solidność poprzez system komentarzy wystawionych po każdej transakcji.

Miło jest nam również poinformować, że od 2016 roku zostaliśmy wyróżnieni i jako jedni z pierwszych przyłączyliśmy do STREFY MAREK ALLEGRO w kategorii Sporty Walki i jesteśmy oficjalnym operatorem marki Masters. Obecnie oprócz nas taką możliwość otrzymała do tej pory tylko jedna firma w tej kategorii!

Strefa Marek to wirtualna galeria handlowa. Starannie dobrani przez Allegro partnerzy gwarantują doskonałą jakość produktów oraz szybkie i wygodne transakcje, czyli to, czego oczekują Klienci od zakupów przez Internet. Dzięki sprawdzonemu mechanizmowi zakupowemu Allegro nasi Klienci zyskują bezpieczeństwo, co przekłada się na chętniej podejmowane decyzje związane z zakupem.

Sprawdź nasz sklep nr 1 na Allegro: Pavlo-biuro   >>> Sprawdź komentarze o PAVLOSPORT na Allegro (sklep nr 1) - 99,8 % POZYTYWNYCH KOMENTARZY 

Sprawdź nasz sklep W STREFIE MAREK Allegro     >>> Sprawdź komentarze o PAVLOSPORT w STREFIE MAREK Allegro - 99,9 % POZYTYWNYCH KOMENTARZY